SERVIS ZAŘÍZENÍ (vstřikovací stroje a jiné)

Naši profesionální servisní technici procházejí pravidelnými školeními u všech našich dodavatelů. Nejen díky tomu, ale také zdůvodu dlouholeté praxe zaručujeme spolehlivé servisování, podporu či řešení Vašich problémů.

Nabízíme také pravidelné preventivní prohlídky všech typů zařízení jako je např. profylaktická prohlídka vstřikovacího lisu, zahrnující kontrola regulace teploty, měření tlaku, nivelaci stroje, kontrolu bezpečnostních prvků, otáček šneku, kalibrace čerpadel a nastavení regulace DFE plus měření paralelity desek...

Servis vládne velmi solidním technickým zázemím vnaší mateřské výrobní hale, která je vybavená nejen diagnostickými přístroji, ale i několika vzorovými lisy, roboty a dalším zařízením.

Jsme schopni pokrýt celou Českou republiku; centrála nedaleko hlavního města a diverzifikace techniků, s cílem být co nejblíže k zákazníkovi, zaručují rychlý servisní zásah a úsporu nákladů za servis. Vpřípadě drobnějších konzultací jsme samozřejmě schopni řešit i telefonicky, či elektronickou komunikací.

V současné době zajišťujeme i servis strojů Battenfeld.

ŠMÍD a spol., s.r.o., Na Vlečce 357, Úhonice 252 18
created 2008 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com
SEO 2009 by www.pocitacove-poradenstvi.cz - tvorba www, reklama, SEO, správa IT, webdesign